Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Lietuvių kalbos savaitė gimnazijoje

Informacija

Vasario 20 – 24 dienomis Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko lietuvių kalbos savaitė - „Renkuosi taisyklingą kalbą“, kurios metu vyko  vizuali edukacinė pamokėlė visiems mokyklos mokiniams ir mokytojams. Mokyklos kabinetų durys buvo papuoštos lietuvių kalbos kultūros taisyklėmis ir pavyzdžiais, kaip taisyklingai kalbėti. 

2017 – iesiems lietuvių kalbos kultūros metams paminėti „Vyturio“ gimnazijoje surengta Kauno miesto mokinių konferencija „Man patinka kalbėti apie Tėvynę“. Vasario 22 dieną rinkosi bendrojo lavinimo mokyklų 10 (gimnazijų II) klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytojai. Mokiniai pranešimus apie Tėvynę pristatė sekcijose gurkšnodami arbatą (aliuzija į XXa. pradžioje rengtus slaptus susibūrimus, kurių tikslas buvo puoselėti lietuvybę ir kalbėti apie Lietuvą). Gausaus svečių būrio sulaukėme iš Kauno „Santaros“ gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, Kauno „Saulės“ gimnazijos, Kauno Šančių daugiafunkcio centro, Kauno Šv. Mato gimnazijos. Visa klasė su lietuvių kalbos mokytojomis Rima – Ona Jankauskiene ir Rita Sarapiniene atvyko iš Kauno Kovo 11 – osios gimnazijos.
Net 112 mokinių susidomėję klausėsi žurnalisto, ilgamečio LRT vedėjo Igno Krupavičiaus gyvenimo patirties. Žurnalistas mielai dalijosi išgyvenimais, kuriuos patyrė savanoriaudamas Lietuvos kariuomenėje, motyvavo jaunus žmones surasti savo individualų santykį su Tėvyne.

liet savaite1 

liet savaite2 

liet savaite3

Vasario 24 dieną „Vyturio“ gimnazijoje vyko Nacionalinio diktanto I-asis turas, kuriame dalyvavo 7 – 8 klasių bei gimnazijų I - IV klasių mokiniai. Vienybę puoselėti savo gimtąją kalbą išreiškė 480 mokinių. Pilietiški buvo ir mokyklos mokytojai, personalo darbuotojai bei administracijos atstovai, sulaukėme piliečių iš Dainavos mikrorajono. O smagiausia, kai į mokyklą sugrįžta ir diktantą kartu su visais rašo buvę abiturientai.

liet savaite4 

liet savaite5 

Vasario 23 – 24 dienomis lietuvių kalbos savaitę vainikavo išvykos į Vilniaus knygų mugę. Knygos mylėtojai I-IV gimnazinių klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytojos dalyvavo kultūriniuose renginiuose: diskusijose, knygų pristatymuose, bendravo su rašytojais bei visuomenininkais.

liet savaite6 

Lietuvių kalbos mokytojos Roma Rusteikienė ir Eligija Butkutė Tamulienė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.