Pasitinkame Kovo 11-ąją kitaip

bibliot2017Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei gimnazijos bibliotekininkėms kilo mintis paieškoti įdomesnių formų, kaip ugdyti mokinių pilietiškumą, istorijos pažinimą, branginti nepriklausomos tautos vertybes, atskleidžiant Lietuvos valstybingumo temą, ir taip pažymėti brangią kiekvienam lietuviui, kad ir kur jis bebūtų, datą.

Kovo 9 dieną II a gimn. klasės mokinius pakvietėme į netradicinę istorijos pamoką - žaisti Lietuvos vardo tūkstantmečio jubiliejaus stalo žaidimą „Lietuva“. Žaidimo anotacijoje parašyta, kad jame - viskas, ką tikras lietuvis turi žinoti! Išties kiekvieno, ketinančio žaisti šį žaidimą, laukia 2400 įdomių, kartais net suktų, klausimų istorijos, kultūros, gamtos, geografijos bei sporto temomis.

Skaitykite daugiau >>