Veiksmo savaitė „Prieš patyčias“ pradinukams

Kauno „Vyturio“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose savaitės „Prieš patyčias“ renginiuose. Socialinės pedagogės G. Taujanskienė ir I. Čiapaitė padėjo mokiniams įgyti žinių, kaip atpažinti patyčias ir kur kreiptis pagalbos. Jos skatino vaikus tarpusavy šiltai bendrauti ir draugauti, kviesdamos pasigaminti draugystės švelnukus.

pradin2 2017

Psichologė R. Juknienė, „Vaikų linijos“ psichologė V. Bendikaitė, socialinė pedagogė G. Taujanskienė sekė vaikams pasakas, kurios mokė vaikus tolerancijos, kaip spręsti sunkumus. Logopedė G. Astrauskienė su specialiųjų poreikų vaikais užsiėmimų metu rašė rašinius draugystės tema.

pradin1 2017

Penktadienį pradinių klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena „Skirtingi ir vertingi“. Pradinių klasių mokytojos demonstravo filmukus vaikams apie draugystę, mokiniai piešė piešinius, vienos klasės kitoms rašė draugiškus linkėjimus. Pradinių klasių mokytojos, bendradarbiaudamos su psichologe R. Jukniene, socialine pedagoge G. Taujanskienė bei „Vaikų linijos“ psichologe V. Bendikaite, diskutavo su vaikais apie tai kas yra geras draugas ir kaip juo būti, kaip užkirsti kelią patyčioms. Pradinių klasių pavaduotoja V. Belevičiūtė baigiantis renginiui pakvietė mokytojas, vaikus, dalyvavusius tėvelius į kiemą pūsti muilo burbulų. Aplink ore pasklido įvairūs, skirtingi ir įdomūs burbulai, kurie priminė šio renginio pavadinimą, tarsi kviesdami pasidžiaugti, kad mes esame skirtingi, vertingi ir galime gražiai bendrauti ir draugauti.

Gimnazijos psichologė Rita Juknienė

20170324_113043