Mokinių mokomųjų bendrovių mugė „Innovative business 2017“

Kovo 22-24 dienomis vyko Junior Achievement tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė „Innovative business 2017“. Mugėje dalyvavo 50 mokinių mokomųjų bendrovių iš 11 skirtingų valstybių. Entuziastingai ruošėsi ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokinių komanda „Night Flash“.

Tris dienas iš eilės trukusi mugė-konkursas kardinaliai praturtino jau ir taip didelį žinių bagažą. Likome labai pamaloninti, jog dirbant darbo grupelėse („workshop'uose“) mūsų gimnazijos atstovai kovo 22 d. buvo įvardinti kaip kūrybingi ir inovatyvūs asmenys. Jie laimėjo pirmą vietą konkurse, kuriame per 30 minučių reikėjo sukurti ir pristatyti savo idėją.

Antroji darbo diena buvo dar sėkmingesnė. PLC „Mega“ centrinėje aikštėje vykusi mugė komandai „Night Flash“ atnešė Swedbank įsteigtos nominacijos „Social Responsibility Award“ (Socialiai atsakingiausi) apdovanojimą. Visgi sunkus ir ilgas darbas besiruošiant mugei bei plačios šypsenos ir iškalbingumas mugės metu davė rezultatų ir namo grįžome aukštai iškėlę galvas.

Gruodžio 16 dieną LR Vyriausybėje vykusioje „Kalėdinėje MMB mugėje“, kurioje varžėsi 46 skirtingos mokinių mokomosios bendrovės, ši komanda taip pat iškovojo ne vieną nominaciją. Pirmoji jų - SEB banko steigta nominacija „Puikiausiai klientą ir jo problemas suprantanti bei sugebanti išspręsti MMB“ bei laimėti verslo pietūs su finansų konsultantais. Antroji - iškovota II vieta su vienais didžiausių prizų - kelialapis į „MMB Tarptautinę mugę“ keturiems asmenims bei golfo žaidimo pamokos.

Kitas mūsų tikslas - Nacionalinė MMB Mugė, kuri vyks gegužės 5d., ir, tikimės, mums bus ypatingai sėkminga!

MMB „Night Flash“ komanda: Renata Rutkauskaitė, Goda Parščenkovaitė, Claudia Magaldi, Marius Sinkevičius, Rugilė Barčinskaitė.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

mmb 2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)