Trečiokai išbandė jėgas Erasmus+ projekto veiklose

Tarptautinio projekto „Inclusion on the way to Europe“ veiklose gali dalyvauti įvairaus amžiaus gimnazijos mokiniai. Tuo įsitiko ir 3a klasės mokinių komanda, kuri kovo 29 dieną dalyvavo Erasmus+ tarptautiniame pradinių klasių IKT projekte „Panašūs ir skirtingi“, vykusiame Kauno Petrašiūnų progimnazijoje. Konferencijos metu trečiokai savo bendraamžiams iš Kauno mokyklų bei mokytojams iš Vokietijos, Portugalijos, Lenkijos ir Turkijos anglų kalba pristatė pranešimą „Lietuva užsienio svečių akimis“. Mokinius konferencijai paruošė anglų kalbos mokytojos L. Dovydienė ir G. Kukenienė bei pradinių klasių mokytoja I. Sušinskaitė.

Projekto koordinatorė D.Visockienė

treciokai1-2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)