Dailės – technologijų savaitės įspūdžiai

Balandžio 25 – 28 d. gimnazijoje vyko dalykinė dailės – technologijų savaitė, skirta Motinos dienai. Visą savaitę dailės ir technologijų mokytojai ir mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose meninėse kūrybinėse veiklose. Antradienį ir penktadienį dailės ir technologijų pamokose svečiavosi ketvirtokai. Technologijų ir dailės mokytojai ir vyresni mokiniai būsimiems penktokams padėjo sukurti ir pagaminti suvenyrą mamai. Dailės mokytojos supažindino ketvirtokus su popieriaus plastikos galimybėmis, mokytojai R. Ambrulis, S. Ambrulienė, R. Pocienė mokė medžio apdirbimo paslapčių. Mokytoja Aušrelė Petronytė su mokiniais gamino skanėstus mamai. Ketvirtokai turėjo galimybę apžiūrėti pirmame aukšte esančią 5 – II gimn. kl. mokinių dailės ir technologijų darbų parodą, skirtą Motinos dienai. Ketvirtadienį mokytojos J. Stravinskienė ir R. Pocienė suorganizavo ir vedė dailės ir technologijų „Proto mūšį“ penktų klasių mokiniams. Penktokų komandos džiugino aktyviu dalyvavimu ir žiniomis. Penktadienį dailės mokytojos J. Stravinskienė ir V. Paulaitienė su II – IV gimnn. klasių mokiniais turėjo unikalią galimybę aplankyti Multimedijos parodą Vilniuje „Van Gogh. Life in Art“. Prabėgo kupina įdomios veiklos ir įspūdžių savaitė. Džiaugiamės ir dalinamės įspūdžiais.

Dailės ir techhnologijų metodinės grupės pirmininkė Jurgita Stravinskienė

Nuotraukų albume - renginių akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Menų-technologijų savaitė