Paroda „Mano senelių prisiminimai“

Mūsų gimnazijos bibliotekoje gegužės 8-22 dienomis eksponuojama mokinių senelių pagamintų darbų paroda „Mano senelių prisiminimai“.

Parodai eksponatus rinko mūsų mokyklos 2-6 klasių mokiniai, paskatinti folkloro mokytojos R. R. Fluturienės ir technologijų mokytojos R. Pocienės. Mokiniai kelis mėnesius rinko jų senelių pagamintus rankdarbius, surašė senelių gimimo datas, nurodė rankdarbio sukūrimo vietą ir laiką. Parodos atidaryme dalyvavo 3b klasės mokiniai, kurie su smalsumu apžiūrėjo eksponatus, domėjosi „nepažįstamu“ verpimo rateliu, sėtuve. Susipažinę su parodos dirbiniais, mokiniai patys kūrė tradicinį rankdarbį - karpinį, kuriuo tikisi nudžiuginti savo šeimos narius.

Kviečiame aplankyti parodą.

Parodos atidarymo akimirkos - nuotraukų albume (spauskite žemiau esantį paveikslėlį).

Folkloro mokytoja R. Fluturienė ir technologijų mokytoja R. Pocienė

Skrynių turtai 2017