Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Paroda „Mano senelių prisiminimai“

Informacija

Mūsų gimnazijos bibliotekoje gegužės 8-22 dienomis eksponuojama mokinių senelių pagamintų darbų paroda „Mano senelių prisiminimai“.

Parodai eksponatus rinko mūsų mokyklos 2-6 klasių mokiniai, paskatinti folkloro mokytojos R. R. Fluturienės ir technologijų mokytojos R. Pocienės. Mokiniai kelis mėnesius rinko jų senelių pagamintus rankdarbius, surašė senelių gimimo datas, nurodė rankdarbio sukūrimo vietą ir laiką. Parodos atidaryme dalyvavo 3b klasės mokiniai, kurie su smalsumu apžiūrėjo eksponatus, domėjosi „nepažįstamu“ verpimo rateliu, sėtuve. Susipažinę su parodos dirbiniais, mokiniai patys kūrė tradicinį rankdarbį - karpinį, kuriuo tikisi nudžiuginti savo šeimos narius.

Kviečiame aplankyti parodą.

Parodos atidarymo akimirkos - nuotraukų albume (spauskite žemiau esantį paveikslėlį).

Folkloro mokytoja R. Fluturienė ir technologijų mokytoja R. Pocienė

 

Skrynių turtai 2017

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.