Lietuvos katalikiškų mokyklų mažosios sporto žaidynės "Magis"

2017 m. gegužės 11 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje pirmą kartą vyko Lietuvos katalikiškų mokyklų mažosios sporto žaidynės "Magis", kuriose dalyvavo Vilniaus, Alytaus ir mūsų gimnazijos ketvirtų ir penktų klasių komandos. Buvo rungtyniaujama estafečių, kvadrato, futbolo ir tinklinio rungtyse. Ketvirtų klasių komanda iškovojo trečiąją vietą, o penktokai, tik po labai atkaklios kovos, pralaimėję kvadrato varžybas Alytaus komandai, iškovojo antrąją vietą. Tačiau šiose žaidynėse svarbiausi buvo ne rezultatai, o per sportą patirti bendrystę, susirasti naujų draugų, smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Varžybose netrūko azarto, palaikymo šūksnių, teigiamų emocijų, šypsenų.

Visi džiaugiamės, kad turėjome galimybę dalyvauti šiose puikiose žaidynėse!

Kūno kultūros mokytojos Skaidrė Daukšienė ir Dalia Ziberkaitė

Sporto žaidynių akimirkos - nuotraukų albume (spauskite žemiau esantį paveikslėlį).

Katalikiškų mokyklų žaidynės

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)