Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Katalikiškų mokyklų sporto žaidynės MAGIS

Informacija

Birželio 5-7 dienomis Vilniaus jėzuitų stovyklavietėje Guopstose vyko katalikiškų mokyklų sporto žaidynės „Magis“, į kurias susirinko komandos iš Kauno, Vilniaus, Alytaus, Kretingos, Panevėžio. Mūsų gimnazijai atstovavo Dominykas, Martynas, Nojus ( IIb gimn. kl.), Matas, Kęstas, Monika (IIc gimn. kl.), Ugnius, Rugilė, Vaida (Ia gimn. kl.), Akvilė, Gabrielė (IIIc gimn. kl.), Aušrinė (IIIa gimn. kl.) Žaidynėse vyko kroso, futbolo, tinklinio, krepšinio, bočios ir šachmatų varžybos. Geriausiai mums sekėsi tinklinio ir krepšinio estafečių varžybose, kuriose merginos iškovojo trečiąsias vietas.

Mūsų gimnazijos mokinių įspūdžiai pasibaigus šioms žaidynėms:
„Visi dalyviai buvo labai draugiški, susibendravome, suradome naujų draugų“ – sakė Akvilė. Smagia draugų kompanija džiaugėsi Martynas. „Mūsų kambariokai alytiškiai buvo labai draugiški“‒ pritarė jam Matas. Į mūsų gimnazijos mokinių gerą komandinį darbą, susiklausymą, vienybę atkreipė dėmesį Kęstas.
Gabrielė džiaugėsi, kad išmoko žaisti naują sportinį žaidimą bočią, o Dominykui labai patiko aktyvus žaidimas „Vėliavos“, kurį žaidė vakaronės metu.
Puikų savanorių darbą, jų išradingumą, geranoriškumą gyrė Aušrinė. Ji taip pat pastebėjo aukštą sportinį lygį, kovą aikštelėse, visų dalyvių atsakingą požiūrį į sportą ir garbingą elgesį varžybų metu.
„Skanus ir gardus maistas“ ‒ įvertino Monika ir jai pritarė visi. Graži, tvarkinga, jauki aplinka džiugino taip pat visus.
„Tiesiog viskas patiko“ ‒ nieko nenorėjo išskirti Rugilė ir Nojus. Ir visi vieningai sakė, kad būtinai norėtų dalyvauti žaidynėse ir kitais metais.

Mokytoja Skaidrė prieš žaidynių atidarymą sukūrė ketureilį, kuris atspindėjo šių žaidynių dvasią:
Net jei pergalės nelepins,
Nuotaika išliks gera.
Juk draugystė ir bendrystė,
Mums svarbiausia visada!

Dėkojame visiems mūsų gimnazijos mokiniams už drauge praleistą laiką, gerą nuotaiką, draugiškumą, kovingumą ir išlietą prakaitą, pasiaukojimą sporto aikštelėse ir linkime geros smagios vasaros.

Kūno kultūros mokytojos Skaidrė Daukšienė ir Dalia Ziberkaitė

Nuotraukų albume - sporto žaidynių akimirkos (spauskite žemiau esantį paveikslėlį). Daugiau nuotraukų rasite Google diske paspaudę šią nuorodą>> 

 

MAGIS

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.