Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Vasaros stovykla gimnazijoje

Informacija

stovykla2017

Birželio 1 – 30 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko dieninė vasaros poilsio stovykla, kurioje dalyvavo 11 mokinių. Stovyklautojai, pasivadinę „Linksmaisiais smurfais“, kasdien džiaugėsi įvairiomis naujomis veiklomis: edukaciniais užsiėmimais muziejuose, kūrybinėmis dirbtuvėmis, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimo mokymais.

Apsilankymas neregių muziejuje stovyklautojams suteikė galimybę patirti kaip jaučiasi nematantys žmonės.
Lėlių muziejuje, dalyvaudami edukaciniame užsiėmime „Peliuko pasakų dirbtuvėlės“, jie ne tik susipažino su įvairiais lėlių valdymo būdais, sužinojo, kaip sukuriamas spektaklis, bet ir pabandė įsijungti į kūrybinį procesą. Stovyklautojai taip pat lankėsi zoologijos sode, aviacijos muziejuje, viename iš didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje „Girstučio“ baseine, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.
Dainavos jaunimo centre dviejų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimo užsiėmimų metu vaikščiojo „Šokolodo upe“, su draugo pagalba, užsimerkę piešė gražiausius piešinius.

Stovyklautojai sulaukė ir gausaus būrio svečių. Į svečius atvykusi Dainavos bendruomenės policijos pareigūnė Asta Melajevienė vaikams priminė, kaip saugiai leisti laiką vasarą bei suorganizavo žinių viktoriną. Paramedikai supažindino su naujausia technika, mokė suteikti pirmąją pagalbą, sutvarstyti žaizdą, aprodė greitosios pagalbos mašiną.
Puikų įspūdį stovyklautojams paliko susitikimas su šunų dresuotojomis Egle ir Andželika bei jų augintiniais. Eglė ir Andželika pademonstravo įvairius dresūros elementus ir triukus, kurių atlikime galėjo dalyvauti ir patys stovyklautojai, papasakojo apie „Nuaro“ klubo bei gyvūnų globėjų asociacijos veiklą.
Baigiantis stovyklai į svečius atvyko dailininkas Jonas Aliulis. Atsivežęs visas reikiamas priemones jis mokė stovyklautojus gintaro šlifavimo ir žalvario kalimo meno. Taip netikėtai visi tapo jaunaisiais juvelyrais ir pasigamino po gintarinį pakabuką bei žalvarinį žiedelį.

Nepastebimai greitai prabėgo linksmos, turiningos, kupinos naujų patirčių „Linksmųjų smurfų“ dienos stovykloje. Visų stovyklautojų vardu dėkojame mokytojams, kurių dėka stovyklos veikla išsiplėtė ir pasipildė įvairiomis kūrybinėmis veiklomis - antistresinių kamuoliukų gamyba, muzikiniais užsiėmimais, karpinių dirbtuvėlėmis, vaidinimais bei žaidimais. Ačiū už kartu nuostabiai praleistą laiką.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

Nuotraukų albume - vasaros stovyklos akimirkos (spauskite žemiau esantį paveikslėlį).

Vasaros stovykla 2017

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.