Kaip netapti nusikaltimo auka?

Spalio 11 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijos pradinių 4 klasių mokiniams ir mokytojams vyko teisinis švietimas "Kaip netapti nusikaltimo auka?". Kauno VKP bendruomenės pareigūnai Asta Melajevienė ir Evaldas Pliokštys mokiniams priminė apie jų teises bei pareigas, pristatė nemokamą ir anonimišką pagalbą telefonu, internetu vaikams ir paaugliams teikiančią tarnybą – Vaikų liniją, kalbėjo apie sukčiavimo, patyčių ir apgaulės ypatumus, žalą bei poveikio priemones. Kauno VKP bendruomenės pareigūnai dalijosi darbo patirtimi, pasakojo tikras istorijas, išklausė mokinių istorijas, taip pat paaiškino kaip apsisaugoti, kad netaptume nusikaltimo aukomis bei kur kreiptis pagalbos, ištikus bėdai. Atvykę svečiai taip pat pasakojo apie saugaus eismo svarbą, priminė pagrindines saugaus eismo taisykles, kelio ženklus bei paskatino jų laikytis. Pabrėžė, kad eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu.

Soc. pedagogė Gražina Taujanskienė

auka4-collage