Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Pilietiškumo pamoka Rukloje

Informacija

Gausus Kauno „Vyturio“ gimnazijos III – IV klasių mokinių būrys spalio 10 dieną dalyvavome Krašto apsaugos dienai skirtoje pilietiškumo pamokoje, kuri vyko „Geležinio vilko“ Lietuvos kariuomenės motorizuotoje pėstininkų brigadoje ir Rukloje dislokuotuose padaliniuose: Mokomajame pulke, Artilerijos batalione, Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre.
„Geležinio vilko“ kariai supažindino su Lietuvos kariuomene, nuolatine ir privalomąja karo tarnyba ir kitais galimais tarnybos kariuomenėje būdais. Apžiūrėję Saulės mūšio rikiuotės aikštėje eksponuojamą ginkluotę, techniką ir ekipuotę, dalyvavome kariniuose žaidimuose, atlikinėjome paskirtas komandines užduotis.
Po skanių kareiviškų pietų atlikinėjome rikiuotės veiksmus, šaudėme lazeriniais ginklais. Ši užduotis mums visiems labai patiko, nors ir pareikalavo didelio susikaupimo, atkaklumo.
Nepastebimai greitai prabėgo diena, suteikusi galimybę ne tik iš arčiau susipažinti su kariuomene, karjeros galimybėmis, iš pirmų lūpų išgirsti apie kario kasdienybę, bet ir patiems patirti iššūkius.

IIIa gimn. klasės mokinė Emilija Kuprytė

Norėdami peržiūrėti albumo nuotraukas, spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio.

Rukloje 2017

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.