Sniego gniūžtė? Kas tai yra?

Spalio 18 d. „Vyturio“ gimnazijoje lankėsi Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ nariai. Sąjunga įsikūrė 1997 metais ir šiuo metu Lietuvoje turi daugiau nei 25 skyrius. Jų tikslas - organizuoti prevencines stovyklas pagal „Operation Snowball“ metodiką, kuri buvo sukurta JAV 1977 metais. Metodikos esmė - parodyti jaunimui (14-19 metų) smagų alternatyvų gyvenimo būdą nevartojant svaiginančių medžiagų (alkoholio, tabako, kitų narkotikų). Šioje, vieną savaitgalį trunkančioje stovykloje, yra sukuriama saugi ir smagi aplinka moksleiviams, kurioje jie gali būti savimi, bendrauti ir linksmai leisti laiką.
Susitikimo metu „Žingsnio“ atstovai pristatė „Sniego gniūžtės“ stovyklos esmę, dalinosi prisiminimais iš praėjusių stovyklų bei pažaidė kelis žaidimus su susirinkusiais mokiniais, kuriuos žaidžia kartu su stovyklos dalyviais.

Atstovai kviečia visus norinčius 8-12 kl. mokinius spalio 27-29 dienomis atvykti į „Sniego gniūžtės“ stovyklą Kaune. „Sniego gniūžtėje“ galėsite susipažinti su 100 naujų žmonių, žaisti smagius žaidimus, atvirai bendrauti, bendradarbiauti, iškrauti visas savo jėgas ir tiesiog pabūti savimi.

Informaciją sekite: https://www.facebook.com/kauno.sg/

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė