Zoologijos sodo akcija „Gilė“

Gerus darbus daro geras žmogus.
(I. Babelis)

Kauno Zoologijos sodas jau dešimtus metus organizuoja pilietinę akciją „Gilė“ ir kviečia visus gamtos mylėtojus rinkti giles ir jomis pradžiuginti sodo gyventojus.
Kauno „Vyturio“ gimnazija vėl prisijungė prie šios akcijos. Šiemet giles rinko 1b, 1c, 2a, 3a, 3c, 5c, 5b ir 6a klasių mokiniai. Visi kartu iš viso surinko net kelis šimtus kilogramų gilių.
Spalio 17 d. Zoologijos sode vyko akcijos užbaigimo šventė, visų gilių rinkėjų laukė padėkos ir prizai. Taip pat vaikai galėjo pasivaikščioti po Lietuvos zoologijos sodą, paklausyti įdomių gyvūnų pristatymų bei dalyvauti gyvūnų užimtumo dirbtuvėse. Buvo labai šaunu!

Anglų kalbos mokytoja Vaida Varžgalienė

gile2017