Darnaus vystymosi tikslų ambasadoriai

Tarptautinės Vystomojo bendradarbiavimo informacijos dienos proga Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma (NNVBOP) pakvietė spalio 23-25 dienomis dalyvauti Darnaus vystymosi tikslų renginių cikle.

Kauno "Vyturio" gimnazija prisijungė prie NNVBO platformos siūlomų veiklų ir gimnazijoje surengė informacinį renginį "Pasaulis ir mes". Jo metu II-III klasių mokiniai daugiau sužinojo apie 2015 m. Jungtinėse Tautose priimtus pasaulio gerinimui skirtus Darnaus vystymosi tikslus, taip pat globalų švietimą, partnerystes ir savanorystę, apie įvairias jau vykdomas iniciatyvas, padedančias kurti geresnį pasaulį.

Gimnazijos informaciniame centre susipažinę su gautais informaciniais leidiniais, IIa ir IIb gimn. klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje "Darnaus vystymosi tikslai", siūlė savo idėjas, kaip galėtų prisidėti prie geresnio pasaulio.

darnaus 10kl

Dvi  III klasių gimnazistų komandos dalyvavo viktorinoje "Pasaulis ir aš". Netikėtai abiems komandoms surinkus po vienodą taškų skaičių, laimėtojai paaiškėjo tik po papildomo klausimo.

darnaus 11kl

Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos organizatorių atsiųstais prizais, informaciniais leidiniais. Pralaimėjusių nebuvo, nes visi renginio dalyviai tapo tikrais Darnaus vystymosi tikslų ambasadoriais ir smagiai praleido laiką.

Informacinę medžiagą ir protmūšio klausimus bei prizų į juos atsakiusiems atsiuntė NNVBOP, o protmūšį ir viktoriną gimnazijoje surengė informacinių technologijų mokytoja ir bibliotekininkės.

Vieša padėka renginio organizatoriams.

pasaulis ir mes padeka

IT mokytoja J. Leonavičienė