24 valandų inovacijų ir verslumo stovykla

Lietuvos Junior Achivement 2017 metų lapkričio 11-12 d. organizavo 24 valandų verslumo ir inovacijų stovyklą Alytaus rajono „Dzūkijos perlas“ sodyboje. Joje dalyvavo šie mūsų gimnazijos II-III gimn. kl. mokiniai: Ermina Rėzaitė, Austėja Jankauskaitė, Jokūbas Valantiejus, Nojus Juška, Agnė Kazakevičiūtė, Liepa Grybaitė, Karolina Siaurusaitytė, Marija Mikušauskaitė, Paulius Dubauskas.

Dalyviai intensyvios stovyklos metu generavo verslo idėjas, kūrė verslo planus, atliko įvairias užduotis bei klausėsi patyrusių pranešėjų iš verslo bendruomenės. Dalyvavimas stovyklose mokinius padrąsina pradėti mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

verslumo2017
Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė