Protų mūšis "Draugaukime"

Susirinkę gimnazijos informaciniame centre 5 klasių mokinių komandos varžėsi protų mūšyje „Draugaukime“. Mokiniai turėjo atsakyti kas yra patyčios, kelios ir kokios Olweus patyčių prevencijos programos taisyklės, taikomos mūsų gimnazijoje, iš pateiktų žodžių sudėlioti teisingą sakinį. Mokiniams labiausiai patiko ieškoti išsitrauktos patyčių situacijos sprendimo būdo ir jį suvaidinti.
Susumavus rezultatus komandos apdovanotos diplomais „Olweus taisyklių žinovai“, „Kūrybiškiausi“, „Artistiškiausi“. Protų mūšį organizavo gimnazijos socialinė pedagogė Irma Čiapaitė ir Olweus programos koordinatorė bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė.

draugaukim2017

Informaciją pateikė Onutė Kazakevičienė