Antrinis įvairių medžiagų panaudojimas namų interjere

Kiekvienais metais Europoje organizuojamas atliekų mažinimui ir prevencijai skirtas renginys "Europos atliekų mažinimo savaitė". 2017-aisiais metais daugiausiai dėmesio skiriama pakartotiniam daiktų panaudojimui. Nuo 2017 m. lapkričio 23 dienos mokyklos bibliotekoje eksponuojama 6d klasės mokinių darbų paroda, skirta tarptautiniam projektui - "Antrinis įvairių medžiagų panaudojimas namų interjere".

Mokiniai kartu su technologijų mokytojomis A. Čibiriene ir R. Pociene gamino dekoratyvinius interjero gaminius, naudojo įvairiausią tuščią tarą (plastikinius butelius, skardines, sulčių pakuotes), kompaktines plokšteles, storo kartono ritinėlius, likusius nuo popierinių rankšluosčių. Šiomis dienomis labai aktuali nebedėvimų drabužių perdirbimo problema, mokiniai ardė įvairiausius drabužius ir savo darbams naudojo jų siūlus. Su gamtos mokytoja E. Bitiniene mokiniai kūrė informacinį plakatą apie atliekų antrinį panaudojimą.

Biologijos mokytoja Eglė Bitinienė

atliekos2017