Kalėdomis kvepianti penktokų edukacija

Sakoma, kad pasinėrimas į meno pasaulį atpalaiduoja ir išlaisvina mintis. Todėl gruodžio 6 dieną 5a ir 5b klasės adventinio laikotarpio pradžią įprasmino netradiciškai įdomia veikla. Mokiniai turėjo progą susipažinti su vienu seniausių amatų – žvakių gamyba. Penktokai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato apsuptyje sužinojo apie bičių vaško naudą sveikatai ir aplinkai, patys lydė vašką ir pasiruošė formas žvakės ir žaisliuko gamybai. Vaikai galėjo išbandyti ir sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių.

zvakes1

Puikios emocijos, vaikiškas džiaugsmas, kuris lydi pasigaminus rankų darbo žvakių ir žaisliukų, bei šilti atsiminimai išliks ilgam.

zvakes2

5a klasės vadovė V. Paulauskienė