Gurgu gurgu į pradinukų Kaziuko turgų!

Sakoma, kad nuo šv. Kazimiero prasideda tikrasis pavasaris. Tądien vieversys čirenti pradeda, užgieda savo giesmę. Ši giesmė vėl sukvietė visus į Kaziuko mugę. Vaikai šio tradicinio renginio labai laukia. Jiems ruoštis nuoširdžiai padeda mokytojai, tėveliai ir seneliai. Mūsų Kaziuko mugė garsėja namų darbo gaminiais, mezginiais, siuviniais, karpiniais. Mažieji pardavėjai kvietė, siūlė pirkti, gyrė, mainė ir dovanojo savo prekes. Pirkėjai derėjosi, pirko ir grožėjosi draugų pagamintais gaminiais. Smagiai įvairiais instrumentais grojo patys mokiniai. Iš mugės šurmulio visi grįžo laimingi ir patenkinti. Mes ten buvom, viską matėm, todėl kas nieko nenusipirkot, kitų metų laukit!

Pradinių klasių mokytojos A. Frejienė, G. Valaitienė

Norėdami peržiūrėti albumo nuotraukas, paspauskite ant žemiau esančio paveikslo.

kaziuko 2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)