Nacionalinis konkursas "Lietuvos istorijos žinovas"

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kovo 10 dieną organizavo pirmąjį nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“.
Mokykloje vykusiame „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui paminėti, dalyvavo 233 mokiniai iš 6-11 klasių. Teko gerokai pasukti galveles klaidžiojant Lietuvos istorijos labirintais. Ir tie labirintai išties buvo klaidūs... Dalyvavimas konkurse leido visiems pasitikrinti istorijos žinias. Dauguma mokinių suprato, kad kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui yra svarbu pažinti savo kraštą, suvokti, jog Lietuvos praeityje būta labai daug ir įvairių istorinių įvykių, kuriais reikėtų labiau domėtis, labiau įsigilinti, išmanyti tų įvykių priežastis ir pasekmes.

Sveikiname Liną Kapočių (11 b) ir Karolį Magylą ( 11 b), surinkusius daugiausiai taškų.

Jurga Burneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)