Akcijai „Lietuvai ir man“ nupintos 2396 draugystės apyrankės

lietuvai-ir-man-logo-e1423129145884

Gediminaičių stulpus papuošėme mūsų mokyklos mokinių nupintomis 2396 draugystės apyrankėmis!

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į akciją „Lietuvai ir man“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui: technologijų pamokose bei klasės valandėlių metu uoliai pynė draugystės apyrankes.

Kovo 5 d. į Nacionalinę dailės galeriją nuvežėme 1 – 9 klasių mokinių pintas trispalves apyrankes. Galerijoje esančią Gediminaičių stulpų konstrukciją papuošėme 2396 apyrankėmis. Daugiau kaip septyniasdešimt apyrankių mokiniai dovanojo mokyklos bendruomenės nariams. O labiausiai užsispyrę pasigamino apyrankes ne tik sau, bet ir draugams, šeimų nariams.

Dėkojame visiems aktyviai pynusiems ir dovanojusiems apyrankes. Linkime prasmingai ir džiaugsmingai paminėti Lietuvos nepriklausomybės 25-metį!

Mūsų mokyklos linkėjimas svetainėje:

Technologijų mokytoja R. Pocienė