10 ir 12 klasių istorijos žinių viktorina

Minint 97-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo metines ir artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui, vasario 20 d. mūsų mokykloje vyko 10 ir 12 klasių istorijos žinių viktorina „Nepriklausomybės kovos su bolševikais, bermontininkais ir lenkais 1918–1920 m.“.  Šis Lietuvos istorijos laikotarpis tarsi simbolizuoja dvi kertines mūsų valstybės datas – senąją Lietuvos Respubliką tarpukariu ir naująją dabartinę Lietuvos Respubliką. Be Nepriklausomybės kovose lietuvių iškovotų pergalių šiandien neturėtume tokio gražaus  mūsų valstybės gimtadienio – 25 metų.

Istorijos žinių viktorinoje 10 ir 12 klasių komandos ne tik varžėsi tarpusavyje, bet gilinosi į  valstybės istoriją, o dvyliktokai kartojosi istorijos žinias prieš artėjantį istorijos brandos egzaminą. Viktorinos dalyvių nuotaika buvo džiugi ir pakili, visi stengėsi atsakyti į jiems pateiktus klausimus. Komandas aktyviai palaikė žiūrovai – 10a, 10d ir 12 klasių mokiniai. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad viktoriną laimėjo 10 klasių jungtinė komanda: E. Dzigas, E. Endriulaitytė, D. Pankratovas, D. Kavaliauskaitė, D. Kriaučionis, G. Parščenkovaitė ir G. Petkevičius. Padėkos raštus jiems ir 12 klasės mokinių komandai įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Burneikienė. Taip pat viktorinos laimėtojams bei dvyliktokams buvo įteiktos ir saldžios dovanos.

Istorijos mokytojas  L. Bartninkas

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)