Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu“

Vasario 26 d. vykusiame Kauno miesto mokyklų technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu...“ ture dalyvavo keturi mūsų mokyklos mokiniai : Vilius Vaura, 11a kl., Arnas Tarabinas, 7a kl. ( mokinius paruošė mokyt. R. Ambrulis), Rugilė Barčinskaitė, 9d kl. (ruošė mokyt. A. Čibirienė) ir Greta Bujanauskaitė, 7e kl. (ruošė mokyt. R. Pocienė).

Mūsų laimėjimai:

• Vilius Vaura - I vieta (11-12 kl. mokinių konstrukcinių medžiagų grupėje), namų darbas įvertintas diplomu už medienos skėlimo technologijos panaudojimą.
  • Greta Bujanauskaitė - III vieta (7-8 kl. mokinių tekstilės grupėje).
  • Arnas Tarabinas - VII vieta (7-8 kl. mokinių konstrukcinių medžiagų grupėje), namų darbas apdovanotas diplomu už kruopštumą.
  • Rugilė Barčinskaitė - X vieta (9-10 kl. mokinių tekstilės grupėje), namų darbas apdovanotas diplomu už nuotaikos perteikimą vėlimo darbuose.

Džiaugiamės visų mokinių laimėjimais ir linkime toliau kurti gražius darbelius.

Vilius Vaura atstovaus Kauno miesto moksleivius respublikiniame technologijų olimpiados ture. Linkime jam sėkmės!

Dailės - technologijų metodinės grupės pirmininkė R.Pocienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)