Konkurso “Suteik daiktams energijos” prizininkai

Baigėsi Kauno termofikacijos elektrinės organizuotas konkursas “Suteik daiktams energijos”. Jo metu vaikai buvo skatinami sukurti griūvančių daiktų grandinę ir ją nufilmuoti. Antra vieta skirta labai išradingai 350 lazdelių į viršų “pašokdinusiems” Kauno "Vyturio" katalikiškosios mokyklos 8a klasės mokiniams Danieliui Gudauskui ir Tautvydui Šikšniui. Jie savo darbą kūrė net aštuonias valandas. Kauno termofikacijos elektrinės organizuoto konkurso nugalėtojams KTE generalinis direktorius Evaldas Paulavičius įteikė prizus - piniginius čekius. Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojus!

Danieliaus ir Tautvydo darbą galite rasti http://www.kte.lt/suteik-daiktams-energijos.html

Fizikos mokytoja Regina Rupkutė