Dainuok ir keliauk 2015

Jau 15-ąjį kartą mūsų mokykloje jaunimo mišrūs chorai susitiko šventėje – konkurse „Dainuok ir keliauk 2015“. Konkursas „Dainuok ir keliauk 2015“ skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 25-mečiui ir M. K. Oginskio 250-osioms gimimo metinėms. Šiuo konkursu siekiama skatinti moksleivių meninę veiklą, užimtumą prasminga veikla, saugančia juos nuo socialinės rizikos veiksnių. Konkurse dalyvavo Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos mišrus choras „Vyturys“, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos mišrus choras „Vaivora“, Prienų „Žiburio“ gimnazijos jaunimo mišrus choras, Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mišrus jaunimo choras, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mišrus choras „Balsų mozaika“, Vilniaus Gabijos gimnazijos mišrus choras.

Pagrindinis organizatorius chorų ir jaunųjų dirigentų paramos fondo „POLIHIMNIJA“ prezidentas prof. Albinas Petrauskas.
Konkurso globėjas – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras prof. dr. Dainius Pavalkis.
Partneriai: Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla, Lietuvos liaudies kultūros centras.

Direktorė A. Bancevičienė