Pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Ąžuolynas“ edukacija mokykloje

Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos aktų salėje balandžio 22 d. koncertinės įstaigos „Kauno Santaka“ pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ surengė dvi edukacines programas: „Sveiki, aš pučiamųjų orkestras“ ( 1-6 klasių mokiniams) ir „Džiazuojantis orkestras“ ( 7-12 klasių mokiniams). Orkestro vyriausiasis dirigentas ir meno vadovas Ričardas Kukulskis pristatė pučiamųjų instrumentų orkestro sudėtį, atskirus instrumentus, jų sandarą, tembrų, diapazono bei muzikavimo galimybes. Atlikėjai vyturiečiams dovanojo ne tik orkestrinius, bet ir keletą solo kūrinių. Mokiniai turėjo puikią galimybę išgirsti įvairių stilių, žanrų, skirtingų laikmečių kūrinių.
Už galimybę mokyklos aktų salėje išgirsti ir pamatyti profesionalų orkestrą dėkojame pučiamųjų orkestro ,,Ąžuolynas“ atlikėjams, meno vadovui R. Kukulskiui, vadybininkui kultūrinei veiklai V. Andriuškevičiui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė