Konkursas „Padėka Lietuvai”

Minėdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla organizavo konkursą „Padėka Lietuvai“.
5b klasės mokiniai  nusprendė dalyvauti konkurse. Penktokai gamino angeliukus, trispalves gėles, vėliavėles, apyrankes, piešė, dainavo, grojo gitara, pianinu, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, parengė koncertą – šventę.  Mokiniai į šventę pasikvietė ir tėvelius – mamos mielai kartu dainavo, piešė, karpė, lankstė.
5b klasės sukurtas filmukas „Padėka Lietuvai“  laimėjo pirmąją vietą. Mokyklos direktorė A. Bancevičienė ir pavaduotoja ugdymui J. Burneikienė įteikė mokiniams prizą – apžvalginę edukacinę kelionę autobusu  po Kauną.
Gegužės 6 dieną penktokai su auklėtoja išsiruošė į edukacinę  kelionę po Kauną. Mokiniai  aplankė Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Kunigų seminariją, Šv. Trejybės bažnyčią, Rotušės aikštę, Arkikatedrą Baziliką, Perkūno namą, Vytauto bažnyčią, Vilniaus gatvę, Istorinę Lietuvos Respublikos prezidentūrą, Keramikos muziejų. Gidė Dalia ir auklėtoja Skaidrė supažindino mokinius  su sakraliniu menu Kaune: muzikoje, dailėje, architektūroje.
Nors lijo lietutis, mūsų nuotaika buvo puiki – autobuse dainavome, surengėme viktoriną „Ką aš žinau apie Kauno miestą?“. Nuoširdžiai dėkojame mokyklos administracijai už galimybę pažinti savo miestą – gimtąjį Kauną.

5b klasės auklėtoja Skaidrė Žemaitienė