Pergalė prieš save - sėkmės egzaminuose, karjeroje ir gyvenime garantija

Aktyvių abiturientų iniciatyva mokyklos aktų salėje vyko susitikimas su 2013 metų dėstytojo titulą pelniusiu Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Teisės filosofijos ir istorijos katedros asistentu, doktorantu, ekspedicijos "Misija - Sibiras" dalyviu Juozu Valčiuku. Lektorius noriai dalijosi patirtimi, kalbėjo apie tai, kaip svarbu nugalėti iškylančius sunkumus, kad tik juos įveikęs žmogus stiprėja ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Pabrėžė, jog norint patirti sėkmę karjeroje bei asmeniniame gyvenime, žmogui labai svarbu vadovautis moralinėmis vertybėmis, turėti aiškų tikslą ir kryptingai jo visą gyvenimą siekti.
Dėkojame lektoriui už motyvuojančias mintis, dalijimąsi patirtimi ir padrąsinimą, laukiant brandos egzaminų.

Violeta Belevičiūtė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui