Sveikiname jaunuosius futbolininkus

Gegužės 19 d. pasibaigė Kauno miesto mokyklų futbolo žaidynės "Golas", kuriose puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai. Šiose varžybose, kuriose būtinai turėjo žaisti ir viena mergaitė, mūsų komanda iškovojo 6 pergales, vienas varžybas baigė lygiosiomis ir tik lemiamoje kovoje 1:2 nusileido Gedimino sporto ir sveikatinimo mokyklai. Mokyklai atstovavo U. Jankauskaitė (5c), E. Jakaitė, P. Mikalauskas, D. Bieliūnas, A. Šalčius, I. Staškus (visi 6a), M. Čapkauskas (6b), O. Kaminskas (6c), T. Magyla ir M. Tolvaiša (abu 6e). Sveikiname !

Kūno kultūros mokytojas A. Jakas
futbolo2015