Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Sveikiname jaunuosius futbolininkus

Informacija

Gegužės 19 d. pasibaigė Kauno miesto mokyklų futbolo žaidynės "Golas", kuriose puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai. Šiose varžybose, kuriose būtinai turėjo žaisti ir viena mergaitė, mūsų komanda iškovojo 6 pergales, vienas varžybas baigė lygiosiomis ir tik lemiamoje kovoje 1:2 nusileido Gedimino sporto ir sveikatinimo mokyklai. Mokyklai atstovavo U. Jankauskaitė (5c), E. Jakaitė, P. Mikalauskas, D. Bieliūnas, A. Šalčius, I. Staškus (visi 6a), M. Čapkauskas (6b), O. Kaminskas (6c), T. Magyla ir M. Tolvaiša (abu 6e). Sveikiname !

Kūno kultūros mokytojas A. Jakas
futbolo2015
   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.