Dvyliktokų paskutinio skambučio šventė

img 0803

Gegužės 26-ąją dvyliktokams nuaidėjo skambutis, pakvietęs į paskutinę pamoką mokykloje. Pasidalinę prisiminimais ir padėkos žodžiais su klasių vadovais, sėkmingai parašę pirmųjų mokytojų diktuotą diktantą, vedami pirmokėlių visi dvyliktokai sugužėjo į aktų salę. Šventiškai papuoštoje aktų salėje visą bendruomenę pasveikino direktorė A. Bancevičienė, direktorės pavaduotoja ugdymui S. Ambrulienė, 12 b klasės auklėtoja R. Lazarevičienė. Tėvų vardu mokyklos pedagogams nuoširdžiai dėkojo ir sėkmingo skrydžio dvyliktokams linkėjo A.Melajevienė.

Po iškilmių mokykloje visi dvyliktokai dalyvavo abiturientams skirtose šv. Mišiose Kauno arkikatedroje bazilikoje, kurias aukojo Kauno arkivyskupas metropolitas S.Tamkevičius.

Sėkmingo skrydžio, mieli dvyliktokai!!!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė