Mokyklos meno kolektyvai - Kauno miesto moksleivių dainų ir šokių šventėje "Mano miestas" 2015

Gegužės 30 d. Kauno Dainų slėnyje vyko III-ioji Kauno miesto moksleivių dainų ir šokių šventė ,,Mano miestas“. Šventėje dalyvavo visi mokyklos meniniai kolektyvai: mišrus choras "Vyturys“ (vadovė Rinalda Burinskienė), jaunių choras (vadovas Stasys Selemenavičius), jaunučių choras (vadovai Violeta Belevičiūtė, Remigijus Adomaitis), folklorinis ansamblis "Lygutė“ (vadovai Rūta Fluturienė, Algirdas Kasperavičius), vokalinis ansamblis "Allegro“ (vadovė Nijolė Franckevičienė).
Dėkojame kolektyvų vadovams, jauniesiems atlikėjams ir jų tėveliams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)