Rugsėjo 1-sios šventės akimirkos

Rugsėjo 1-sios rytą "Vyturio" gimnazija sulaukė neeilinių svečių - į naujai įrengtos lauko krepšinio aikštelės atidarymo šventę atvyko Lietuvos krepšinio rinktinės nariai Renaldas Seibutis ir Artūras Milaknis. Svečiai pademonstravo rankos taiklumą mėtydami baudas ir pradžiugino susirinkusius gimnazistus sužaisdami draugiškas rungtynes su mūsų vyreniųjų klasių krepšinio komanda. Šventėje grojo Karinių oro pajėgų pučiamųjų instrumentų orkestras, diriguojamas Remigijaus Termino.

Dėkojame greitojo maisto restoranų tinklui "Hesburger" už finansavimą renovuojant ir įrengiant gimnazijos krepšinio aikštelę.

Kauno "Vyturio" gimnazijos Rugsėjo 1-sios šventės akimirkas užfiksavo mūsų socialiniai partneriai UAB "Fotospektras". Norėdami peržiūrėti nuotraukas spauskite ant paveikslo.

don 0012