Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Malda už Laisvę laisvai ir lietuviškai

Informacija

Šią Sausio13-ąją visų lietuvių širdys ir lūpos, pradedant nuo darželinuko iki senjoro, tarė žodžius – LAISVĖ ir LIETUVA... 

Šiandien, po 25 laisvės metų, mes drąsiai, laisvai ir gimtąja kalba diskutuojame apie tai kas buvo, kuo tapome ir apie tai, kokie norime būti. Ką reiškia būti laisvu dabar ir kaip mes naudojamės laisve savo aplinkoje, mokiniai apie tai svarstė ir kalbėjo ne tik mokyklose suole.

Mūsų gimnazijos mokiniai, prisimindami Sausio 13-osios įvykius, dalyvavo Šv. Mišių liturgijoje Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje. Sukarintų struktūrų atstovai, nevyriausybinių organizacijų nariai, miesto moksleiviai, studentai bei senjorai vienijose bendroje maldoje dėkodami Dievui ir Lietuvos didvyriams už iškovotą laisvę.
Kokia yra laisvės kaina, kurią sumokėjo mūsų broliai? Kokios bendražmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės padėjo iškovoti laisvę, klausė jaunimo kunigas, aukodamas Šv. Mišias už Laisvės gynėjus ir Lietuvą. Šv. Mišių metu kunigas kvietė ateiti jaunimą prie altoriaus, susikabinti rankomis ir melstis Viepaties malda. Reikėjo ne vieno raginimo ir ne vienos minutės, kad jaunimas išdrįstų. Kunigas drąsiai klausė jaunimo: ar jūs bijote? Ar jūs taip pat bijotumėte eiti kovoti už Lietuvą? Ar jūs turite drąsos būti laisvi ne tik žodžiais, bet ir veiksmais? Išdrįsęs jaunimas atėjo prie altoriaus, kartu meldėsi ir linkėjo vienas kitam ramybės. Po Šv. Mišių, iškilmingo koncerto metu, Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio centro jaunimas padėjo prisiminti tikslias Sausio 13-osios įvykių akimirkas ir pagerbti žuvusiuos.

Po iškilmingo koncerto jaunimo eisena patraukė link Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelio, kuriame mūsų gimnazistai ateitininkai kartu su kitomis Kauno miesto jaunimo organizacijomis pagerbė žuvusiuosius, padėjo gėles ir uždegė žvakutes. Prie širdies mokiniams įsegtas neužmirštuolės žiedas net ir grįžtant į mokylą kvietė ne tik žodžiais, bet ir darbais saugoti ir garsinti tėvynę.

Tikybos mokytoja, ateitininkų kuopos globėja Virginija Petrulienė

Malda už Laisvę, 2016-01-13

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.