Akcija "Kaunas tvarkosi 2016"

Balandžio 23 dieną visoje Lietuvoje vyko tradicinė akcija „Darom“. Mūsų miestas visuotinę švarinimosi akciją pasitiko su šūkiu „Kaunas tvarkosi!“.

Drauge su kitomis mokyklomis mūsų gimnazijos bendruomenė tvarkė paskirtą teritoriją Baršausko g. 66 (kitoje gatvės pusėje priešais KTU "Santakos" slėnį). Iš krūmų surinkome ir išrūšiavome į maišus daugybę plastmasės, popieriaus ir stiklo šiukšlių, išnešėme nemažai automobilių padangų ir išmestų buitinių rakandų. Po talkos akcijos rengėjai visus pavaišino karšta sriuba, o  jaunuosius talkininkus pakvietė  į meno dirbtuves, kuriose vaikai sukūrė įdomių kūrinių iš antrinių žaliavų ir gavo prizų.

Kaunas tvarkosi 2016