Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Akcija "Kaunas tvarkosi 2016"

Informacija

Balandžio 23 dieną visoje Lietuvoje vyko tradicinė akcija „Darom“. Mūsų miestas visuotinę švarinimosi akciją pasitiko su šūkiu „Kaunas tvarkosi!“. 

Drauge su kitomis mokyklomis mūsų gimnazijos bendruomenė tvarkė paskirtą teritoriją Baršausko g. 66 (kitoje gatvės pusėje priešais KTU "Santakos" slėnį). Iš krūmų surinkome ir išrūšiavome į maišus daugybę plastmasės, popieriaus ir stiklo šiukšlių, išnešėme nemažai automobilių padangų ir išmestų buitinių rakandų. Po talkos akcijos rengėjai visus pavaišino karšta sriuba, o  jaunuosius talkininkus pakvietė  į meno dirbtuves, kuriose vaikai sukūrė įdomių kūrinių iš antrinių žaliavų ir gavo prizų.

 

Kaunas tvarkosi 2016

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.