Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Italijos

Penktadienį, balandžio 22 dieną, Kauno „Vyturio“ gimnazija sulaukė svečių iš Turino (Italija). Mus aplankė Eduardo Agnelli saliezietiško ugdymo mokyklos, su kuria pernai įgyvendinome Mokymosi visą gyvenimą programos finansuojamą dvišalį Comenius projektą „Robotenglish“, mokiniai ir mokytojai.

Tik atvykusią Italijos mokinių ir dviejų jau mums puikiai pažįstamų mokytojų komandą pasitiko mokinių parlamento atstovai. Svečiai buvo pakviesti jaukiam pokalbiui, įspūdžių apie vizitą Lietuvoje pasidalinimui, bendravo su gimnazijos mokiniais, domėjosi jų pomėgiais, pasakojo apie savo mokyklos gyvenimą. Italai neslėpė, jog apsilankyti Lietuvoje juos paskatino ankstesniame projekte dalyvavusių mokinių puikūs atsiliepimai apie mūsų šalį. Susipažinusius su gimnazijos gyvenimu ir jos erdvėmis italus vyturiečiai pakvietė pasiklausyti mūsų mišraus choro dainų.

Aptarę būsimų projektų perspektyvas, atsisveikinome su svečiais iš Italijos galvodami, jog netrukus vėl susitiksime.

Anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė

1 italai2016