Šeštokė - laidoje "Lietuvos tūkstantmečio vaikai"

LRT laidos "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" konkurse gali dalyvauti visi 5-12 klasių mokiniai, atsakę į registracijos anketos klausimus. Pagal teisingus atsakymus atrinkti kandidatai papildomai išegzaminuojami telefonu ir tik po to yra kviečiami dalyvauti LRT laidos pirmojo turo filmavime. Šio turo nugalėtojai rungiasi pusfinalyje, o du finalininkai siekia laimėti "Lietuvos tūkstantmečio vaiko" titulą.

6a klasės mokinė Kotryna Prasauskaitė antrus metus iš eilės dalyvauja šiame žinių konkurse. Penktoje klasėje jai dar trūko patirties atsakinėjant prieš televizijos kameras, o šiemet su jauduliu susitvarkyti Kotrynai pasisekė geriau. Lietuvos televizijos studijoje Kotryna įveikė šeštokų pirmojo turo klausimus ir buvo pakviesta į laidos "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" finalo filmavimą. Kartu su Kotryna filmavimuose dalyvavo ir jos palaikymo komanda - klasės draugai, auklėtoja, tėveliai ir seneliai. Atsakiusi į sudėtingus, sunkius, o kartais ir suktus viktorinos vedėjo klausimus, Kotryna tapo "Lietuvos tūkstantmečio vaikų" šeštokų finalo vicečempionė.

Didžiuojamės Kotryna, garsinančia mūsų gimnazijos vardą! Linkime ir kitiems vaikams, padrąsintiems Kotrynos sėkmės, dalyvauti šiame konkurse.

6a klasės vadovė J. Leonavičienė

1000mečio vaikai, 2016

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)