Virtuali mokinių mobilumo programa eTwinning platformoje

Anglų k. pamokose mokomės kartu su 24-iomis kitomis Europos mokyklomis. Projektą "Išmokyk kelis žodžius savo kalba kitus" eTwinning platformoje vykdo anglų k. mokytoja Greta Kukenienė. Kartu su mokytoja Lina Dovydiene bei 2-5 klasių mokiniais klausome, išmokstame ir kartojame kitų šalių pasisveikinimo, atsisveikinimo, atsiprašymo bei padėkos žodžius. Šias pamokas pritaikome praktikoje - atvykusią savanorę iš Italijos Martiną vaikai pasitiko skambiu itališku "Ciao". Mokiniai kūrė ir filmavo vaizdelius, kurie supažindina bei sudomina kitų šalių mokinius lietuvišku žodžiu. "Vyturio" gimnazijos mokiniai lietuvišką žodį siunčia Europos vaikams.Gali būti, kad nors mažame Prancūzijos miestelyje išgirsim "Labas".

Ši veikla eTwinning platformoje - tai viena iš Erasmus+ KA1 projekto "Inovatyvūs mokymo(si) metodai“ dalių.

Anglų k. mokytoja L. Dovydienė

greta2 2016

greta2016

ES paramos projektas