Vokiečių kalbos diena "Ö kaip vokiškai?" gimnazijoje

Spalio 20-tosios rytas gimnazijos bendruomenę pasveikino vokišku žodžiu. Vokiškas žodis tą dieną buvo tariamas dažniau nei bet kada. Pirmą kartą Lietuvoje surengtos Vokiečių kalbos dienos "Ö kaip vokiškai?" renginiai kvietė visus norinčius paklausyti ir išgirsti vokišką žodį. Gimnazija pertraukų metu inicijavo poezijos, linksmų istorijų, pagrindinių frazių skaitymus vokiečių kalba įgarsintų įrašų pagalba.

Gimnazijoje viešinti savanorė iš Austrijos Natalie Graml surengė susitikimą su vokiškai kalbančiais mokiniais. Jo metu ji pristatė save ir savo šalį, supažindino su savanorystės misija, atsakė į klausimus. Mokiniai turėjo puikią galimybę išgirsti autentišką vokišką žodį, džiaugtis jį supratus ir pajėgti komunikuoti vokiečių kalba.

Vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Balvočienė

vok diena2015