Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Visuotinė pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija" yra skirta pagerbti 1991 m. sausio 13 dienos tragiškiems įvykiams.

Akcijos metu sausio 13 d. gimnazijoje nuo 8 val. dešimčiai minučių languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Šią dieną visose klasėse vyko pilietiškumo pamoka, kurios metu tylos minute ir malda paminėti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Mokiniai su mokytojais žiūrėjo dokumentinius filmus, aptarė tragiškus sausio 13-sios įvykius, klausėsi to meto liudininkų pasakojimų. Visa gimnazijos bendruomenė Laisvės gynėjų dieną segėjo akcijos simbolį - neužmirštuolės žiedą.

Pilietinę iniciatyvą "Atmintis gyva, nes liudija" Lietuvos švietimo įstaigose inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir Švietimo ir mokslo ministerija.

2017 sausio13