Minime Laisvės gynėjų dieną

Sausio 13 – ąją mūsų gimnazijos mokiniai - ateitininkai dalyvavo Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose Kauno mieste. Pasipuošę Neužmirštuolės žiedais, gimnazistai vyko į Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčią ir kartu su kitais Kauno miesto moksleiviais bei organizacijų nariais dalyvavo Šv. Mišiose, meldėsi už laisvės gynėjus, klausėsi iškilmingo koncerto, skirto pagerbti žuvusiuosius, ir uždegė žvakutes Karo muziejaus sodelyje.

Ateitininkų Jono Pauliaus II kuopos globėja, mokytoja V. Petrulienė

sausio13 2