Jono Pauliaus II kuopos ateitininkai švenčia Kovo 11 – ąją

Jono Pauliaus II kuopos ateitininkai jau nuo praėjusios savaitės vidurio pradėjo minėti Kovo 11-ąją. Kartu su kitais Kauno krašto kuopų ateitininkais, kuopos nariai dalyvavo tradicinėje ateitininkų organizuojamoje viktorinoje „Pažink Tėvynę“, kurioje puikiai atskleidė savo istorines žinias apie Lietuvą:

JAS I vieta (1-2kl.), JAS -II vieta (5-8)kl., MAS II vieta (9-12kl).

SVEIKINAME!

Tęsdami valstybinės šventės minėjimą, Kovo 11- ąją, ateitininkai dalyvavo Eucharistijos šventime bei ateitininkų rūmuose dalyvavo iškilmingame šventiniame paminėjime. Liaudies šokiais džiugino vienas kito draugiją, klausėsi ilgamečio Kauno krašto ateitininkų pirmininko V. Malinausko paskaitos apie iššūkius laisvei bei Kauno krašto ateitininkų valdybos MAS atstovo įspūdžių, apie organizuotą akciją „Ateitis Ukrainai – ateitis Lietuvai“. Muzikiniais kūriniais renginį papuošė mūsų gimnazijos muzikos skyriaus atlikėjai Paulius Garšanovas (mokytojas Lukas Katinas, akordeonas), Miglė Teresaitė (mokytojas Sigutė Garšanovė, fortepijonas) bei ateitininkas Paulius Dubauskas (akordeonas).

Dėkojame aktyviems Jono Pauliaus II kuopos ateitininkams.

Jono Pauliaus II kuopos globėja, tikybos mokytoja V.Petrulienė

ateitin2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)