Respublikinis vaikų ir jaunimo sakralinio giedojimo festivalis

Balandžio 22 d. Kaune, Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijoje, Šv. Mišiomis prasidėjo respublikinis sakralinio giedojimo festivalis Giesmių Giesmelė 2017 "Jo vardą aukštinkim giesmėj". Šv. Mišias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ, festivalio dalyviai Šv. Mišiose garbino Viešpatį giesmėmis.

Festivalyje dalyvavo 450 giesmininkų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Sakralinio giedojimo festivalyje "Jo vardą aukštinkim giesmėj" dalyvavo ir "Vyturio" gimnazijos pradinukai – ketvirtos c klasės mokinių ansamblis "Vyturiukai".

Kunigas Dainius Lukonaitis džiaugėsi vaikais bei jaunimu, dėkojo jų vadovams ir tėveliams už rūpestį ir pasirengimą festivaliui.

Daugiau informacijos nuorodoje:

Muzikos mokytoja Skaidrė Žemaitienė,