Konkursas "Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2017"

"Vyturio" gimnazistai, 7d klasės mokiniai, dalyvavo respublikiniame konkurse "Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2017" ir tapo konkurso finalininkais. Mokiniai analizavo pasirinktas Biblijos ištraukas ir atskleisdami problematiką bei pagrindinę šventraščio mintį, kūrė fotografines kompozicijas.
Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti Vilniuje vykusiame baigiamajame finaliniame renginyje. Nacionaliniame dramos teatre konkurso finalininkai apdovanoti padėkomis, specialiais prizais bei žiūrėjo spektaklį „Atžalynas“.

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė

biblija 2017