Ateitininkai keliauja į Šiluvą

Rugsėjo 9 d. „Vyturio“ gimnazijos ateitininkai (Jono Pauliaus II kuopa, MAS ), kartu su kitais Kauno krašto ateitininkų kuopų nariais, tradiciškai dalyvavo piligriminiame žygyje, skirtame pal. Teofiliaus Matulionio metams paminėti. Žygio metu piligrimus lydėjęs kun. Nerijus Pipiras padėjo atetininkams apmąstyti Kryžiaus Kelio stotis bei pal. Teofiliaus Matulionio gyvenimą, kartu meldėsi ir dalinosi tikėjimo patirtimi. Ši tikėjimo kelionė, pareikalavusi nemažai fizinės ištvermės (žygiavome apie 16 km), padėjo jaunimui atnaujinti asmeninį santykį su Dievu ir sustiprinti tarpusavio bendrystę.

Ateititninkų kuopos globėja, tikybos mokytoja V. Petrulienė

Norėdami peržiūrėti nuotraukų albumą, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Ateitininkai Šiluvoje 2017