Tikėjimo metai Lietuvoje

TIKĖJIMO METAI prasidėjo 2012 m. spalio 11-ąją, penkiasdešimtųjų Vatikano II Susirinkimo pradžios metinių dieną, ir baigsis 2013 m. lapkričio 24-ąją, Kristaus Karaliaus sekmadienį. 2012 m. spalio 11-oji sutampa ir su Katalikų Bažnyčios katekizmo išleidimo dvidešimties metų jubiliejumi. Šią dieną iIškilminga Eucharistija Kauno arkikatedroje buvo pradėti Tikėjimo metai.

Kristaus Visatos Valdovo mozaika esanti Sicilijoje, Cefalù miesto katedroje, buvo pasirinkta kaip Tikėjimo metų ikona.

tm-ikona d