Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio pėdsakais

Spalio 19 dieną nuo Kauno pilies į Marijampolę išvyko autobusas, pilnas įvairaus amžiaus Kauno miesto ateitininkų. Juo keliavo ir keturios Jono Pauliaus II kuopos ateitininkės Gintarė Vėjelytė, Miglė Valuckaitė, Rūta Strumskytė ir Aistė Kazokaitė, kurias lydėjo tikybos mokytoja V. Daugirdienė.

Pirmiausia apsilankėme palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje. Susipažinę su Marijampolės atsiradimo istorija pasivaikščiojome po miestą. Vėliau vykome į J. Matulaičio gimtinę – Lūginę. Ten grožėjomės nuostabiu kraštovaizdžiu šalia Šešupės. Iš ten patraukėme į Kovo 11-osios nepriklausomybės akto signatarų giraitę, Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną ir J.Basanavičiaus gimtinę. Susipažinę su J. Basanavičiaus gimtąja vieta grįžome atgal į Kauną. Visą kelią į namus skambėjo dainos, kurios praskaidrino pavargusių keliauninkų nuotaiką.

Jono Pauliaus II kuopos ateitininkė Miglė Valuckaitė 10a