Vienuolio misionieriaus apsilankymas

Su mokyklos bendruomene 2013 m. sausio 14 d. susitiko vienuolis misionierius, Šv. Jono kongregacijos tėvas Antanas (br. AntoineThomas CSJ). Brolis Antanas keliauja po įvairias pasaulio šalis liudydamas savo gyvenimą su Viešpačiu, kviesdamas ir mokydamas vaikus bei įvairaus amžiaus jaunimą susitikti su Jėzumi, esančiu Šv. Sakramente. Misionierius mokiniams ir mokytojams liudijo apie savo pašaukimą tapti broliu ir, dalindamasis savo asmenine patirtimi, pabrėžė būtinybę ieškoti asmeninio ryšio su Jėzumi kasdienėje aplinkoje, skaitant Šv. Raštą, meldžiantis, praktikuojant sakramentus. Atsiliepdamas į popiežių -  palaimintojo Jono Pauliaus II ir  Benedikto XVI - raginimą, tėvas Antanas JAV ir kitose pasaulio šalyse įkūrė „Vaikų vilties“ misiją, kuri skirta vaikams padėti gyventi realiu Jėzaus artumu Eucharistijoje. Juk „nėra veiksmingesnio bei patikimesnio būdo pasiekti tvirtą bei ilgalaikę taiką pasaulyje, kaip Švč. Sakramento garbinimas”  (popiežius, palaimintasis Jonas Paulius II).
Svečias, viešėdamas mūsų šalyje, ragina tikinčiuosius atsiliepti į Bažnyčios vadovų raginimą  įvairias bendruomenes įsijungti  į nepaliaujamą Švč. Sakramento adoraciją. Brolis Antanas, atvykęs iš  Naujosios Zelandijos, liudija  mums, kad Dievui nėra ribų pasaulyje, nėra sienų, kultūrų ar kalbų barjero. Jis, Viešpats, gali būti randamas kiekviename pasaulio taške ir kiekvienoje plakančioje širdyje.

Daugiau informacijos apie Šv.Jono bendruomenę ir vaikų Švč. Sakramento adoraciją (anglų k.) galite rasti internete:

Tikybos mokytoja V.Petrulienė