Suaugusiųjų katechezės mokykla

Kauno arkivyskupijos Suaugusiųjų katechezės mokyklos programa TIKĖJIMO PAGRINDAI skirta suaugusiųjų rengimui Krikštui ir kitiems sakramentams pagal Visuotinėje Bažnyčioje priimtą  Suaugusiųjų įkrikščioninimo programą. Programoje yra numatytas nemokamas kursas pedagoginei bendruomenei „Krikščioniškojo dvasingumo ugdymas šiuolaikinėje visuomenėje“ (90 val., 25 susitikimai). Šį kursą klauso keletas mūsų mokyklos mokytojų ir administracijos narių.

Mokymus veda VDU Katalikų Teologijos fakulteto dėst. dr. Artūras Lukaševičius.

Susipažinkite su mokymų vaizdo įrašais internete: