Mokyklos bendruomenė pagerbė šv. Jono Bosko relikvijas

Mokyklos bendruomenė pagerbė į Lietuvą atkeliavusias ir pirmiausia Kauną aplankiusias šventojo kunigo, jaunimo globėjo, saleziečių kongregacijos steigėjo, Jono Bosko relikvijas. Ši piligrimystė mūsų šalyje – dalis pasaulinės šventojo relikvijų kelionės, kuri 2009 m. prasidėjo Turine, Italijoje ir ten pat pasibaigs 2015 metais. Kelionės tikslas – suvienyti skirtingų kraštų istorijas, kultūras, pasaulėjautą ir drauge švęsti šv. Jono Bosko 200 metų gimimo jubiliejų.
Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, į kurias susirinko katalikiškų ir kitų miesto mokyklų jaunimas. Šv. Mišiose giedojo "Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos choras, grojo muzikos skyriaus mokytojai.

Jolanta Leonavičienė, IT mokytoja

bosco1